Praxe Vybraná místa praxí našich studentů

Hotel Royal-Ricc

Čtyřhvězdičkový hotel se pyšní bohatou rodinnou historií sahající až do dob Rakouska-Uherska a už samotný název naznačuje styl poskytovaných služeb. Hotel Royal Ricc v Brně nabízí útulné a romantické prostředí a ubytování s královským servisem.
V bezprostřední blízkosti hotelu se nalézá věhlasná gotická katedrála či malebný Zelný trh, ale také hrad Špilberk. Díky své poloze a vysoké kvalitě služeb je hotel vyhledávaným cílem mnoha významných osobností, které do Brna přijíždějí.

Hotel Vista

V roce 2010 otevřený hotel v Brně Medlánkách, nabízí ubytování v 55 apartmánech s nadstandardním vybavením a v 65 dvoulůžkových hotelových pokojích. Každý z pokojů Hotelu Vista disponuje vlastním sociálním zařízením, telefonem, LCD televizorem se zahraničními kanály a bezplatným připojením k internetu. V apartmánech se navíc nachází kuchyňka, trezor a minibar. Můžete využít služeb Wellness centra se saunou, směnárny a úschovny zavazadel.

Restaurace La Boucheé

Přímo v centru Brna pod Špilberkem – na Údolní ulici.
•Podnik oceněný respektovaným Maurerovým výběrem Grand Restaurant
•podmanivá atmosféra: winebar, klenutá sklepní místnost restaurace a privátní salonek s krbem
•francouzské nebo české speciality z prvotřídních surovin
•vína vybraná sommeliérem

Hotel International Brno

Luxusní čtyřhvězdičkový hotel, pod hradem Špilberkem. Jen necelých 100 metrů od náměstí Svobody, ale přesto citlivě stranou historické tváře města.Tato významná funkcionalistická stavba z roku 1962 byla ovlivněná jednak architekturou předválečného Bauhausu, jednak brazilskou architekturou Oscara Niemeyera. Velmi pozoruhodný je interiér hotelu, vyzdobený řadou originálních uměleckých děl zejména v bruselském stylu – jediném avantgardním uměleckém stylu druhé poloviny 20. století, jímž Československo dosáhlo světové úrovně.